Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "II Sesja Rady Miejskiej w Leżajsku".
4.1. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia opinii dotyczącej zawarcia umów dzierżawy na czas nieoznaczony z dotychczasowymi dzierżawcami.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 2 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Jerzy JAROSZ | za |
12 | Tomasz POLIT | za |
13 | Mieczysław SZTABA | nieoddany |
14 | Mariusz ZIELNICKI | nieoddany |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
5.1. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia wieloletniego programu osłonowego w zakresie dożywiania w ramach programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Jerzy JAROSZ | za |
12 | Mieczysław SZTABA | za |
13 | Tomasz POLIT | za |
14 | Mariusz ZIELNICKI | za |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
6.1. Podjęcie uchwały w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do uzyskania wsparcia w ramach wieloletniego rządowego programu "Posiłek w szkole i w domu" na lata 2019-2023.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Jerzy JAROSZ | za |
12 | Mieczysław SZTABA | za |
13 | Tomasz POLIT | za |
14 | Mariusz ZIELNICKI | za |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
7.1. Podjęcie uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Nr 69/17 dla terenu położonego przy ul. Studziennej w Leżajsku - etap I.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Mieczysław SZTABA | za |
12 | Tomasz POLIT | za |
13 | Mariusz ZIELNICKI | za |
14 | Jerzy JAROSZ | nieoddany |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
8.1. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na podwyższenie kapitału zakładowego Miejskiego Zakładu Komunalnego Spółka z o.o. w Leżajsku w drodze wniesienia majątku trwałego i objęcia w zamian nowych udziałów.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Leszek SOŁEK | za |
5 | Bogusław MAJCHER | za |
6 | Adam PUCIA | za |
7 | Stanisław SROKA | za |
8 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
9 | Stanisława BOBOWSKA | za |
10 | Jerzy JAROSZ | za |
11 | Mieczysław SZTABA | za |
12 | Tomasz POLIT | za |
13 | Mariusz ZIELNICKI | za |
14 | Stanisław KORNASIEWICZ | nieoddany |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
9.1. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na podwyższenie kapitału zakładowego Miejskiego Zakładu Komunalnego Spółka z o.o. w Leżajsku w drodze wniesienia wkładu pieniężnego i objęcia w zamian nowych udziałów.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Jerzy JAROSZ | za |
12 | Mieczysław SZTABA | za |
13 | Tomasz POLIT | za |
14 | Mariusz ZIELNICKI | za |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
10.1 Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta Leżajska na 2018 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
4 | Leszek SOŁEK | za |
5 | Bogusław MAJCHER | za |
6 | Adam PUCIA | za |
7 | Stanisław SROKA | za |
8 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
9 | Stanisława BOBOWSKA | za |
10 | Jerzy JAROSZ | za |
11 | Mieczysław SZTABA | za |
12 | Tomasz POLIT | przeciw |
13 | Mariusz ZIELNICKI | za |
14 | Edmund MROCZKOWSKI | nieoddany |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
11.1. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w mieście Leżajsku na rok 2019.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Jerzy JAROSZ | za |
12 | Mieczysław SZTABA | za |
13 | Tomasz POLIT | za |
14 | Mariusz ZIELNICKI | za |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
12.1. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Burmistrzowi Leżajska.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Jerzy JAROSZ | za |
12 | Mieczysław SZTABA | za |
13 | Tomasz POLIT | za |
14 | Mariusz ZIELNICKI | za |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
13.1. Przyjęcie 3-osobowego składu ilościowego Komisji Rewizyjnej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Jerzy JAROSZ | za |
12 | Mieczysław SZTABA | za |
13 | Tomasz POLIT | za |
14 | Mariusz ZIELNICKI | za |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
13.2.1. Głosowanie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej - kandydat: Radosław BIEŃKOWSKI
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Mieczysław SZTABA | za |
12 | Tomasz POLIT | za |
13 | Mariusz ZIELNICKI | za |
14 | Jerzy JAROSZ | nieoddany |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
13.3. Przyjęcie składu osobowego Komisji Rewizyjnej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Mieczysław SZTABA | za |
12 | Tomasz POLIT | za |
13 | Mariusz ZIELNICKI | za |
14 | Jerzy JAROSZ | nieoddany |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
13.4. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Leżajsku.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Jerzy JAROSZ | za |
12 | Mieczysław SZTABA | za |
13 | Tomasz POLIT | za |
14 | Mariusz ZIELNICKI | za |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
14.1. Przyjęcie 3-osobowego składu ilościowego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Jerzy JAROSZ | za |
12 | Mieczysław SZTABA | za |
13 | Tomasz POLIT | za |
14 | Mariusz ZIELNICKI | za |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
14.2.1. Głosowanie na przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji - kandydat Stanisław SROKA
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Jerzy JAROSZ | za |
12 | Mieczysław SZTABA | za |
13 | Tomasz POLIT | za |
14 | Mariusz ZIELNICKI | za |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
14.3. Przyjęcie składu osobowego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Jerzy JAROSZ | za |
12 | Mieczysław SZTABA | za |
13 | Tomasz POLIT | za |
14 | Mariusz ZIELNICKI | za |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
14.4. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej w Leżajsku.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Jerzy JAROSZ | za |
12 | Mieczysław SZTABA | za |
13 | Tomasz POLIT | za |
14 | Mariusz ZIELNICKI | za |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
15.1.1. Głosowanie na przewodniczącego Komisji Inwentaryzacyjnej - kandydat: Andrzej SKOWRONEK
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Jerzy JAROSZ | za |
12 | Mieczysław SZTABA | za |
13 | Tomasz POLIT | za |
14 | Mariusz ZIELNICKI | za |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
15.2. Przyjęcie składu osobowego Komisji Inwentaryzacyjnej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Mieczysław SZTABA | za |
12 | Tomasz POLIT | wstrzymał się |
13 | Mariusz ZIELNICKI | za |
14 | Jerzy JAROSZ | nieoddany |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
15.3. Podjęcie uchwały w sprawie powołania doraźnej Komisji Inwentaryzacyjnej do sporządzania inwentaryzacji mienia komunalnego.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Mieczysław SZTABA | za |
12 | Tomasz POLIT | wstrzymał się |
13 | Mariusz ZIELNICKI | za |
14 | Jerzy JAROSZ | nieoddany |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
16.1.1. Głosowanie na przewodniczącego Komisji Mieszkaniowej - kandydat: Mieczysław SZTABA
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Mieczysław SZTABA | za |
12 | Tomasz POLIT | za |
13 | Mariusz ZIELNICKI | za |
14 | Jerzy JAROSZ | nieoddany |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
16.2.1. Głosowanie na członka Komisji Mieszkaniowej - kandydat: Leszek SOŁEK
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
10 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | przeciw |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | przeciw |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | przeciw |
11 | Jerzy JAROSZ | za |
12 | Mieczysław SZTABA | za |
13 | Tomasz POLIT | przeciw |
14 | Mariusz ZIELNICKI | za |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
16.2.2. Głosowanie na członka Komisji Mieszkaniowej - kandydat: Stanisława BOBOWSKA
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | wstrzymał się |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | przeciw |
6 | Bogusław MAJCHER | wstrzymał się |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Jerzy JAROSZ | za |
12 | Mieczysław SZTABA | za |
13 | Tomasz POLIT | za |
14 | Mariusz ZIELNICKI | za |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
16.2.3. Głosowanie na członka Komisji Mieszkaniowej - kandydat: Stanisław KORNASIEWICZ
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
4 | 8 | 2 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | wstrzymał się |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | wstrzymał się |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | przeciw |
6 | Bogusław MAJCHER | wstrzymał się |
7 | Adam PUCIA | wstrzymał się |
8 | Stanisław SROKA | wstrzymał się |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | wstrzymał się |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Jerzy JAROSZ | przeciw |
12 | Mieczysław SZTABA | wstrzymał się |
13 | Tomasz POLIT | za |
14 | Mariusz ZIELNICKI | wstrzymał się |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
16.2.4. Przyjęcie składu osobowego Komisji Mieszkaniowej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Mieczysław SZTABA | za |
12 | Tomasz POLIT | za |
13 | Mariusz ZIELNICKI | za |
14 | Jerzy JAROSZ | nieoddany |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |
16.3. Podjęcie uchwały w sprawie powołania doraźnej Komisji Mieszkaniowej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Marek OSIP | za |
2 | Radosław BIEŃKOWSKI | za |
3 | Edmund MROCZKOWSKI | za |
4 | Stanisław KORNASIEWICZ | za |
5 | Leszek SOŁEK | za |
6 | Bogusław MAJCHER | za |
7 | Adam PUCIA | za |
8 | Stanisław SROKA | za |
9 | Zdzisław SZLAJNDA | za |
10 | Stanisława BOBOWSKA | za |
11 | Jerzy JAROSZ | za |
12 | Mieczysław SZTABA | za |
13 | Tomasz POLIT | za |
14 | Mariusz ZIELNICKI | za |
15 | Andrzej SKOWRONEK | nieobecny |